Załóż konto osobiste
w EnveloBanku i ZYSKAJ
100 Premii
+ do 200 za poleceniaOsiągnięto limit 2000 wniosków promocyjnych, zgodnie z Regulaminem założenie Profilu Uczestnika w Serwisie Promocji nie jest w tej chwili możliwe.


Osiągnięto limit 2000 wniosków promocyjnych, zgodnie z Regulaminem założenie Profilu Uczestnika w Serwisie Promocji nie jest w tej chwili możliwe.Mobilne EnveloKonto
– konto z możliwościami:


Razem z kontem otrzymujesz:

 • 0 zł za prowadzenie kontazwykłe przelewy internetowe w PLN (krajowe)
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za kartę debetową dla osób poniżej 26 lat
 • 0 zł za kartę dla osób powyżej 26 lat przy 1 płatności kartą i przelewach z innych banków łącznie na min. 1000 zł w miesiącu poprzedzającym naliczenie opłaty (w przeciwnym razie opłata 5 zł miesięcznie)

Możesz zyskać jeszcze więcej:

 • Zwroty za przesyłki kurierskie EnveloBonus nawet 200 zł oszczędności rocznie!
 • Zwroty za zakupy u wybranych partnerów (m.in. stacje benzynowe, sklepy spożywcze) w programie Visa Oferty

EnveloBank pomoże Ci poukładać Twoje finanse przy pomocy nowoczesnych funkcjonalności!


Regulamin Promocji


EnveloBank – finanse w porządku

 

EnveloBank jest nową, cyfrową marką Banku Pocztowego. Wyróżnia nas w 100% polski kapitał oraz najnowsze rozwiązania technologiczne. Dlatego jeśli cenisz wygodę i szybki dostęp do bankowości przez swój smartfon – EnveloBank z intuicyjnym serwisem bankowości internetowej oraz aplikacją mobilną są właśnie dla Ciebie. EnveloKonto daje Ci dostęp do nowoczesnych funkcjonalności, które pomogą uporządkować Twoje finanse osobiste.

 


EnveloKonto daje Ci dostęp do funkcjonalności, które pomogą uporządkować Twoje finanse osobiste.


Ułatwimy Ci opłacanie rachunków i faktur generując za Ciebie automatycznie formatkę płatności do akceptacji tylko 1 kliknięciem. Wystarczy, że prześlesz dokument do systemu , np. przez email albo łatwo łącząc się z systemem wystawcy faktur we wskazany w systemie bankowości sposób.

Dzięki wygodnemu kalendarzowi z opcją powiadomień w systemie bankowości, wszystko zostanie opłacone na czas. Bez konieczności pamiętania o goniących terminach, bo przypomnimy Ci o nich bezpłatnie w wybrany przez Ciebie sposób: SMS, email lub PUSH.
Prosta droga do premii31.12.2017
zarejestruj się, a następnie wypełnij wniosek o Konto


19.01.2018
podpisz Umowę o Konto z kartą debetową


09.02.2018
wykonaj 3 płatności kartą na łącznie min. 100 zł


09.03.2018
Premia na Twoim EnveloKoncieJak wziąć udział w promocji?

 1. Zarejestruj się
 2. Wypełnij wniosek internetowy i załóż EnveloKonto
 3. Wykonaj 3 płatności kartą
 4. Odbierz 100 zł premii za spełnienie warunków promocji
 5. Odbierz nawet 200 zł za polecenia

 6. Regulamin Promocji

Regulamin Promocji

Organizatorem Akcji promocyjnej pod nazwą „EnveloKonto z premią” i „Polecaj EnveloKonto i zarabiaj”, zwanych łącznie „Promocją” oraz fundatorem Premii i Premii dodatkowej jest  Yieldbird sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Czerska 8/10, 00–732 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000324436, o kapitale zakładowym 47 550,00 zł, w całości opłaconym, numer NIP 679-29-96-939.

Promocja trwa od dnia 30.11.2017 roku do momentu osiągnięcia puli 2000 złożonych Wniosków Internetowych, lecz nie dłużej niż do dnia 31.12.2017 roku.

Uczestnik Promocji „ EnveloKonto z premią” uzyskuje możliwość otrzymania jednorazowej Premii w wysokości 100 zł oraz do 200 zł Premii dodatkowej w ramach Akcji „Polecaj EnveloKonto i zarabiaj”, Szczegółowe warunki otrzymania Premii i Premii dodatkowej zawarte są w Regulaminie Promocji.

Uczestnikami Promocji mogą być osoby, które:

 1.  nie są pracownikami Organizatora ani Partnera.
 2.  w przypadku prowadzenia działalności gospodarczej, nie będą nabywały prawa do Premii oraz Premii dodatkowej w związku z tą prowadzoną działalnością gospodarczą.
 3.  dokonają rejestracji w Promocji i utworzą Profil Uczestnika na zasadach określonych w Regulaminie.
 4.  spełniają warunki wymagane dla zawarcia Umowy o EnveloKonto, określone w dokumentach wskazanych w § 2 ust. 6 Regulaminu, w tym w momencie wysłania Wniosku Internetowego nie są posiadaczami konta w Banku;
 5.  przed wysłaniem Wniosku Internetowego nie złozyły wniosku o otwarcie EnveloKonta;

Partnerem Promocji jest właściciel marki Envelobank, Bank Pocztowy S.A z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jagiellońska 17, 85-959 Bydgoszcz, wpisana do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000010821, o kapitale zakładowym 128 278 080 zł w całości opłaconym, numer NIP 554-03-14-271, będący dostawcą usług płatniczych w rozumieniu ustawy o usługach płatniczych.